BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

BAIDARIŲ NUOMA

Baidarių nuoma Aukštaitijoje – puikus pasirinkimas ir turiningai praleistas laikas

Plaukimas baidarėmis tai ne tik aktyvus poilsis, susiliejimas su gamta, bet ir puikus būdas atšvęsti šeimos šventes, įmonės vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius ar net vestuvių metines. Kad visa tai būtų komfortiška ir patogu, siūlome Jums puikias VISTA baidares ir unikalius bei kerinčius maršrutus gražiausiomis Lietuvos upėmis. 
Patogios ir saugios VISTA baidarės skirtos plaukioti tiek ramiose, tiek srauniose upėse ar ežeruose. Jos atsparios smūgiams, todėl Jums nebus baisūs kelyje pasitaikantys akmenys ar šakos. Taip pat yra galimybė baidarėje įmontuoti papildomą sėdynę vaikui. 

Kodėl verta užsisakyti pas mus? 

Baidarių nuoma užsiimame daugiau nei 10 metų, todėl nuolat tobuliname savo veiklą. Esame inovatyvi komanda, tad mūsų paslaugas galite užsisakyti internetu. Tai labai patogu, nes nereikia niekur vykti iš namų, ar užsakymo detalių derinti telefonu. Antra – visuomet galėsite matyti savo užsakymą, jį atšaukti,  koreguoti ar papildyti.

Kokias baidares siūlome

Galime pasiūlyti dviejų tipų baidares – vienvietes ir dvivietes. Tiek vieno, tiek kito tipo baidarės yra patogios, saugios ir manevringos. Baidarėse įmontuotos reguliuojamos sėdynės ir atramos kojoms, į jas patogu įlipti ir išlipti bei susidėti bagažą. 

Kas gali plaukti baidarėmis? 

Mūsų praktikoje šis klausimas yra bene populiariausias, todėl skubame atsakyti. Baidarėmis galite plaukti dviese ar su draugų kompanija, su šeima ir vaikais, su kolegomis ar klubo nariais. O svarbiausia, mūsų baidarės tokios saugios ir patikimos, kad jomis gali plaukti net ir kūdikio besilaukiančios moterys. 
Plaukimas baidarėmis atpalaiduoja, o aplinkui tvyrantis gamtos grožis suteikia neišdildomų įspūdžių, tad jis tinkamas visiems, bet kokio amžiaus žmonėms. 

Baidarių maršrutai Aukštaitijoje – įspūdingo gamtos grožio lopšys 

Siūlome Jums maršrutus nuostabiausiomis Aukštaitijos upėmis ir ežerais – Būka, Srove, Kiauna, Lakaja, Žeimena, Šakarvais ir Baluošu. Baidarių maršrutai šiomis trasomis kupini emocijų, naujų atradimų, kuriuos dar ilgai prisiminsite ir aptarinėsite su draugais. 
Tad jei domitės kas užsiima baidarių nuoma Aukštaitijoje, mūsų interneto svetainėje tikrai išsirinksite tinkamiausią maršrutą.

Unikalūs baidarių žygiai su nakvyne 

Galite pasirinkti 1,2,3 ar net 4 dienų žygį, kurio metu apsistosite sodybose ar stovyklavietėse. Nakvynės vietose galėsite mėgautis pirties malonumais, o įmonių vakarėliams organizuojame maitinimą ar net baidarių varžybas. 
Vietos nakvynei ar pirties paslaugos rezervuojamos atliekant baidarių nuomos užsakymą. Jums tereikia pateikti savo pageidavimus, o mes viskuo pasirūpinsime. 

Baidarių nuomos kaina

Baidarių nuoma svyruoja nuo 9 iki 15 eurų parai, tačiau tiksli kaina priklauso nuo pasirinkto maršruto, kompanijos dydžio ir pageidaujamo inventoriaus. Taip pat į kainą įtraukiamos ir transportavimo iki nakvynės ar žygio vietos išlaidos. 
Baidarių inventoriaus nuomos kainos ir pasirinkimas taip pat įvairus. Pas mus galite rasti ne tik plaukimui privalomų gelbėjimosi liemenių, bet ir turistinį katilą, dvivietę palapinę ar net kirvį. 

Kaip atlikti kelionės užsakymą

Tai labai paprasta. Svetainės kairėje pusėje esančiame laukelyje, išsirinkite maršrutą, tada pasirinkite tinkamą datą ir spauskite „KAINOS >>“. Atsidariusiame lange pažymėkite kokio inventoriaus Jums reikės ir kiek asmenų plauks, o programa automatiškai suskaičiuos kokia bus bendra baidarių nuomos kaina.

Pirties nuoma 

Jei pageidaujate kelionės metu pasimėgauti pirties malonumais, įtraukite šį pageidavimą atlikdami užsakymą.

Baidarių nuoma su sodyba

Pateikdami užsakymą, baidarių nuomos kainų lentelės laukelyje „Klausimai, pageidavimai“ nurodykite Jums tinkamą apsistojimo vietą. 

Stovyklavietės nuoma

Žygio metu galite sustoti pailsėti stovyklavietėse „Salos“ arba „Sravinaitis“. Tad rinkdamiesi baidarių maršrutą ir pateikdami užsakymą, nepamirškite nurodyti pageidaujamos poilsio vietos. 

Atmintinė plaukiantiems baidare

Plaukiant baidare, drabužiai ir avalynė turi būti patogūs. Taip pat nepamirškite pasiimti papildomo drabužių komplekto, apsaugos priemonių nuo saulės ir vabzdžių, polietileninio apsiausto nuo lietaus. Būtina pasirūpinti vandens ir maisto atsargomis. 

Kodėl verta rinktis mus? 

Ogi todėl, kad pas mus geriausios baidarės Aukštaitijoje ir dešimties metų patirtis baidarių nuomos srityje. 
Surašykite visus savo pageidavimus bei rūpimus klausimus, o mes, gavę užsakymą, susisieksime su Jumis ir suderinsime visas likusias baidarių nuomos užsakymo detales.

Kaip mus rasti?

Telefonu +370 652 95759
El. paštu nuoma@baidariu.lt
Adresu Kiškių k., Ignalinos r. sav. LT-30213, Lietuva