BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Baidarės su stovyklaviete

Nors lietuviška vasara ne visuomet lepina gerais orais, bet ko nestokojame – tai vandens pramogų. Tarp jų labai populiarus plaukimas baidarėmis, dovanojantis ne tik smagų laiką, bet ir buvimą gamtoje, bendravimą, daug gerų emocijų. Į žygius baidarėmis leidžiasi įvairios plaukiančiųjų grupės: nuo porų, šeimų su vaikais iki didelių įmonių kolektyvų. O jeigu norite pajusti didžiausią buvimo gamtoje malonumą ir atsipalaiduoti, jums tikrai patiks baidarių nuoma su stovyklaviete. Ši pramoga apims aktyvų laiką plaukiant ir nakvynę gamtoje.

Baidarės su stovyklaviete – tobulam laikui gamtoje

Jei esate bent kartą plaukę baidare, tai žinote, jog tai vienas smagiausių laisvalaikio būdų šiltuoju metų laiku. Ir nemanykite, kad baidarėje tik sėdėsite ir ilsėsitės – teks šiek tiek paplušėti, neleisti „užmigti“ raumenukams, semti gerą nuotaiką, pamatyti įstabias gamtos sukurtas vietas.

Baidarių nuoma su stovyklaviete labai geras pasirinkimas, jei norite suderinti aktyvų ir pasyvų poilsį gamtoje. Tai maksimalus buvimo gryname ore sprendimas: dieną plaukiate baidare, žavitės gamta, kvėpuojate tyru oru, o naktį miegate apsupti miškų ar kitų gražių vietų.

Baidarių nuomos ir stovyklavietės duetas labai tiks norintiems ne tik praleisti smagų laiką gamtoje, bet ir atšvęsti reikšmingą progą su šeima ar bičiulių būriu.

Kokį maršrutą galima rinktis plaukimui baidarėmis su nakvyne stovyklavietėje?

Baidarių nuoma su stovyklaviete – paslauga, tinkanti bet kuriam iš mūsų siūlomų maršrutų. Apsvarstykite, kiek dienų norite plaukti, ar daugiau mėgautis plaukimu ežeru, ar upe, kurias vietoves norite pamatyti iš vandens. Tai leis lengviau pasirinkti.

Kodėl verta nakvynės vietos paieškas patikėti mums?

Jei nuspręsite stovyklavietės ieškoti patys, turėtumėte nusiteikti, jog tam reikės skirti nemažai savo laiko. Pasirinkę maršrutą turėsite ieškoti pakeliui esančių stovyklaviečių, rinkti apie jas informaciją, susisiekti dėl vietos rezervacijos, taip pat pagal nuplauktą atstumą paskaičiuoti, kurioje maždaug vietoje būtų jums aktuali stovyklavietė. Tai gana sudėtingas uždavinys, todėl siūlome nesukti galvos ir mėgautis plaukimo laukimu, o viskuo leisti pasirūpinti mūsų komandai.

Tad jei planuojate baidarių žygį, padėsime jums išsirinkti plaukimo maršrutą bei pasiūlysime baidares su stovyklaviete prie upės arba ežero pagal asmeninius jūsų poreikius.

Stovyklavietes parenkame atsižvelgdami į jūsų poreikius ir į maršrutą, taip pat kiek dienų plauksite. Jei tai vienos dienos maršrutas, tai plauksite iki stovyklavietės, jeigu ji yra maršruto pabaigoje, arba nuo stovyklavietės, jeigu ji yra maršruto pradžioje.

Jei maršrutas bus dviejų dienų, tai stovyklavietės žvalgysimės maždaug pusiaukelėje. 3–4 dienų plaukimams pasiūlome daugiau pakeliui esančių stovyklaviečių  

Svarbu paminėti, kad siūlome tas stovyklavietes, kuriose jausitės patogiai ir galėsite mėgautis poilsiu. Mūsų klientų poreikiai skirtingi: vieniems užtenka bazinių dalykų (pavyzdžiui, paprastos, tvarkingos stovyklavietės su laužaviete, WC, lauko baldais), o kiti nori daugiau pramogų, pavyzdžiui, žaidimų aikštelių ir pan. Todėl vietas apsistoti parenkame pagal individualius poreikius.

Kaip užsakyti baidares su stovyklaviete?

Pateikdami užsakymą baidarių nuomos kainų lentelės laukelyje „Klausimai, pageidavimai“ nurodykite, kad baidarių žygio metu nakvynei norėtumėte apsistoti stovyklavietėje. Kartu su pasiūlymu atsiųsime jums tinkamos stovyklavietės informaciją: aprašymą, nuotraukas, kainą.

  • Baidarės su stovyklaviete 1
KITI STRAIPSNIAI
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku