BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Apie VISTA baidares

VISTA – atviro korpuso dvivietė baidarė, vandens turizmui upėmis ir ežerais.

Ilgis – 485 cm
Plotis – 82 cm
Svoris – 41 kg
Keliamoji galia – 300 kg

Pagrindinės VISTA baidarės savybės – komfortas, stabilumas, manevringumas.

Baidarės VISTA gale, vidurinėje dalyje ir priekyje galima patalpinti tris 50 l hermetiškus maišus su baidarių žygiui būtiniausiais daiktais. Nedidelius, dažnai naudojamus daiktus, pvz. žemėlapį ar krepšį, galima įtvirtinti po elastinėmis juostomis, įtaisytomis baidarės priekyje.

Bendrą irkluotojų ir daiktų svorį reikia paskirstyti taip, kad priekinė baidarės dalis nebūtų sunkesnė už galinę. Perkrautą arba neteisingai pakrautą baidarę valdyti sunkiau.

VISTA baidarių nuoma

VISTA baidarės atvira korpuso erdvė talpina du suaugusius žmones. Patogios sėdynės su lankstomais atlošais padengtos minkštu audiniu iš termoputų. Abi sėdynes galima pastumti į priekį ar atgal, pritaikant prie individualaus irkluotojų ūgio bei svorio.

VISTA baidarių nuoma

Baidarės korpusas pagamintas iš specialaus aukšto tankio polietileno. Korpuso dugne yra dvi juostos, nukreipiančios vandens srovę išilgai korpuso ir stabilizuojančios krypties tiesumą.

Papildoma sėdynė vaikui

Mažiems vaikams skirtos papildomas, lengvai įtaisomos vaikiškos sėdynės.

Perception kayaks

VISTA baidarių gamintoja yra Didžiosios Britanijos kompanija „Perception”, daugiau kaip 30 metų gaminanti įvairios paskirties baidares. „Perception” visame pasaulyje pelnė išskirtinę reputaciją dėl aukštos gaminamų baidarių kokybės.