BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Baidarių nuoma su kubilu

Vasaros metas mūsų šalyje gana trumpas, todėl nenuostabu, kad jo teikiamas pramogų galimybes stengiamės išnaudoti kaip galima efektyviau. Ypač tai aktualu kalbant apie vandens pramogas, kurių laikas tikrai ribotas. Viena iš populiariausių pramogų lietuvišką vasarą yra plaukimas baidarėmis. Tai neįtikėtinas nuotykis, tinkantis tiek bičiulių kompanijai, tiek ir šeimoms su vaikais, poroms, įmonių kolektyvams. O ar žinote, kad vandens malonumais galite mėgautis ne tik plaukdami, bet ir tada, kai apsistosite nakvynei? Jei skamba viliojančiai, jums neabejotinai patiks baidarės su kubilu!

Baidarių nuoma su kubilu – išnaudokite vandens pramogų galimybes

Plaukdami baidarėmis upėmis bei ežerais turėsite progą pasigrožėti įstabia mūsų šalies gamta, vandens telkinių pakrantėmis, miškais. Grynas oras, irklavimas, didesnės ar mažesnės kliūtys leis visiškai atsiriboti nuo kasdienybės, rutinos ir pasinerti į plaukimo nuotykį. Taip pat kad ir koks smagus plaukimas baidarėmis būtų, ši veikla pareikalaus ir šiek tiek pastangų – irklavimas bus tobula fizinė veikla, tinkanti įvairaus amžiaus plaukikams, o taip pat ir vaikams. Bet nusiteikite, jog vakare jūsų lauks malonus nuovargis. Todėl siūlome tęsti pramogas ir po plaukimo pasilepinti vandens kubilo teikiamais malonumais. Kubilo nuoma pasirūpinsime mes, o jums beliks tik mėgautis vandens šiluma, burbuliukų masažu, kurie idealiai atpalaiduos raumenis ir pašalins nuovargį.

Baidarių nuoma su kubilu – šaunus derinys, leisiantis suderinti aktyvią veiklą gamtoje ir pasyvų laisvalaikį, atsipalaidavimą po plaukimo. Tiesa, prie viso to būtina pridėti ir gražius mūsų šalies gamtos paveikslus, kurie jus lydės visos išvykos metu.

Baidarės su kubilu tiks romantiškam poros laikui, smagiam laikui su šeima, aktyviam draugų laisvalaikiui, turiningai kolegų išvykai, o taip pat ir asmeninei šventei.

Kokį maršrutą galima rinktis plaukimui baidarėmis su kubilu?

Jei aktuali kubilo nuoma, galite rinktis bet kurį iš mūsų siūlomų 1–4 dienų plaukimo maršrutų. Reikės tik nuspręsti, kurioje apsistojimo vietoje jums pristatyti kubilą.

Kodėl verta kubilo paieškas patikėti mums?

Baidarės su kubilu – siūlome ir viena, ir kita palikti pasirūpinti mums. Kubilų nuoma šiltuoju metų laiku labai populiari, todėl, tikėtina, reikėtų kreiptis į nemažai vietų ieškant laisvo varianto. Mes siūlome negaišti laiko ir nekelti streso sau prieš šią išvyką – patikėkite mums ne tik pasirūpinti baidarėmis, bet ir kubilu.

Jei domina plaukimas baidarėmis, nakvynė sodyboje ar stovyklavietėje ir kubilo nuoma, pasirūpinsime viskuo. Padėsime pasirinkti geriausiai poreikius atitinkantį maršrutą, vietą (-as) nakvynei pagal jūsų reikalavimus ir pristatysime kubilą ten, kur pageidausite.

Kaip užsakyti baidares su kubilu?

Baidares lengvai užsisakysite užpildę specialią formą mūsų svetainėje. Jei domina ir nakvynės vietos, baidarių nuomos kainų lentelės laukelyje „Klausimai, pageidavimai“ nurodykite, kad baidarių žygio metu nakvynei norėtumėte apsistoti stovyklavietėje ar sodyboje. O jei po plaukimo norite pasilepinti kubilu, pasiūlysime geriausią variantą, o kubilą pristatysime ten, kur būsite apsistoję po plaukimo dienos.

  • Baidarių nuoma su kubilu 1
KITI STRAIPSNIAI
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku