BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Baidarių nuoma su nakvyne

Baidarių nuoma su nakvyne Vasaros pramogų pasirinkimas mūsų šalyje kur kas platesnis ir nemaža dalis jų yra susijusios su vandeniu. Ar tai galėtų stebinti, kai turime tiek upių ir ežerų, dovanojančių plačias pramogų galimybes ir tobulą laiką gamtoje. Baidarės neabejotinai patenka į populiariausių pramogų sąrašo viršų – į plaukimą jomis leidžiasi bičiulių kompanijos, poros, šeimos su vaikais, įmonių kolektyvai ir kt. Vienas iš populiarių pasirinkimų šiame sektoriuje – baidarių nuoma su nakvyne. Tai sprendimas laikui gamtoje, leidžiantis suderinti ir aktyvų, ir pasyvų poilsį. Jei jus domina ši paslauga, džiaugiamės galėdami pasiūlyti visa, ko reikės tobulam laikui.

Baidarės su sodyba – šaunus duetas

Plaukimas baidarėmis bus šaunus poros, šeimos laisvalaikis, nes patinka ir suaugusiems, ir vaikams. Nakvynė sodyboje ar stovyklavietėje irgi patiks visiems, negana to, bus šaunus laikas drauge – po aktyvesnio plaukimo sodyboje galėsite pailsėti, mėgautis gamta, žaisti stalo žaidimus, kepti šį tą gardaus laužavietėje ir pan.

Baidarės su nakvyne idealiai tiks ir šventei, nes dalyviams leis atsipalaiduoti, mėgautis gera kompanija, nuotaika, padaryti daug smagių kadrų ir įsimintinai praleisti laiką. Tai puikus variantas suderinti pasyvesnį laiką sodyboje, kur apsistos šventės svečiai, ir turiningą visos kompanijos laisvalaikį.

Kokį maršrutą galima rinktis plaukimui baidarėmis su nakvyne?

Baidares su sodyba galite rinktis bet kuriam iš mūsų siūlomų 1–2 dienų maršrutui. Kiekvienas iš jų žavi ežerų ir upių siūlomu poilsiu ant vandens, įstabia gamta. Pasirinkus sodybą 1 ar 2 dienų maršrutui turėsite ne vieną variantą ir nakvynei. Šalia vandens telkinių įsikūrusios sodybos garantuos kokybišką poilsį.

Kodėl verta nakvynės vietos paieškas patikėti mums?

Tiesa, jei patys ieškosite nakvynės vietų, tai pramoga gali pasidaryti ir mažiau patraukli, mat – tikėtina – sugaišite daug brangaus savo laiko. Jo reikės jūsų maršruto akiratyje esančių sodybų ar stovyklaviečių paieškai, jų virtualiai apžiūrai, susisiekimui su šeimininkais, komunikavimui užsakant vietą ir pan. Tačiau lengvai galite šią užduotį nusimesti nuo savo pečių – mūsų komanda pasirūpins geriausiai jūsų norus atitinkančios sodybos užsakymu. Nakvynės vietą parinksime atsižvelgdami į jūsų maršrutą bei asmeninius poreikius.

Jei renkatės vienos dienos maršrutą, tai galite plaukti per dieną iki sodybos ir joje likti nakvoti arba plaukti nuo sodybos. Pabaigus plaukimą žmones iš finišo vietos pristatome atgal į sodybą.

Jei renkatės dviejų dienų maršrutą, tai pasiūlome nakvynės vietą, kuri būtų maždaug maršruto viduryje – tokiu atveju pirmą plaukimo dieną plaukiama iki sodybos, o kitą dieną plaukiama nuo sodybos.

Pasirūpinsime net itin didelių grupių apgyvendinimu.

Kaip užsakyti sodybą?

Pateikdami užsakymą baidarių nuomos kainų lentelės laukelyje „Klausimai, pageidavimai“ nurodykite, kad baidarių žygio metu nakvynei norėtumėte apsistoti sodyboje. Tuomet kartu su pasiūlymu atsiųsime ir išsamią nakvynės vietos informaciją: aprašymą, nuotraukas, kainą bei kontaktus.

 • Baidarių nuoma su nakvyne 1
 • Baidarių nuoma su nakvyne 2
 • Baidarių nuoma su nakvyne 3
 • Baidarių nuoma su nakvyne 4
 • Baidarių nuoma su nakvyne 5
 • Baidarių nuoma su nakvyne 6
 • Baidarių nuoma su nakvyne 7
 • Baidarių nuoma su nakvyne 8
 • Baidarių nuoma su nakvyne 9
 • Baidarių nuoma su nakvyne 10
 • Baidarių nuoma su nakvyne 11
 • Baidarių nuoma su nakvyne 12
KITI STRAIPSNIAI
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku