BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Baidarių nuoma su pirtimi

Svarstote apie pramogas vasaros metu? Greičiausiai norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, gamtoje, galbūt mėgautis vandens pramogomis, tiesa? Tada baidarių nuoma su pirtim tikrai atitiks lūkesčius, dovanos pluoštą smagių emocijų ir suteiks progą išnaudoti gamtos teikiamus malonumus. Plaukimas baidarėmis pelnytai patenka tarp populiariausių šiltojo meto pramogų, o pirčiai daugelis lietuvių taip pat neabejingi, todėl toks duetas neabejotinai pelnys labai daug simpatijų.

Baidarių nuoma su pirtimi – smagus laikas ir atsipalaidavimas

Žygiai baidarėmis vilioja dėl daugelio dalykų. Pirmiausia, tai universalus sportas / pramoga, tinkanti ir šeimoms su vaikais, ir didelėms kompanijoms, įmonių kolektyvams. Kitas aspektas, paprastai galima rinktis iš plataus maršrutų spektro, todėl nesunku atrasti tą, kuris idealiai atitiks visų pramogautojų poreikius bei galimybes. Taip pat plaukimas baidarėmis yra viena iš geriausių teambuilding (komandos formavimo) priemonių, kas itin aktualu šiuolaikinėse įmonėse, siekiant kolegų bendrystės, bendrų tikslų įgyvendinimo. Būtina paminėti, kad plaukimas baidarėmis ne tik raumenų mankšta, bet ir tobula proga pabendrauti, netrikdant jokiems išmaniesiems įrenginiams, darbams ir pan. Privalumų galime vardyti labai daug, o taip pat paminėkime, jog fizinis aktyvumas, buvimas gamtoje teikia ir malonų nuovargį, po kurio labai geras sprendimas – pasimėgauti pirties malonumais.

Baidarių nuoma su pirtim – labai geras derinys, kurį pasirinkę suderinsite aktyvų laiką gamtoje ir poilsį pirtyje. Juk ne paslaptis, jog pirtis tai tobulas būdas atsikratyti nuovargio, streso, atpalaiduoti raumenis, sąnarius, mintis, palepinti save kūno procedūromis ir visiškai pamiršti kasdienius rūpesčius. Po aktyvios raumenų mankštos plaukimo metu relaxas pirtyje bus nepamainomas.

Kokį maršrutą galima rinktis plaukimui baidarėmis su pirtim?

Nusprendus, kad po plaukimo norėsite pasilepinti pirtyje, jums nereikės pagal tai rinktis maršruto, nes pirtį pristatysime į bet kurią stovyklavietę, kurioje sustosite. Todėl rinkitės kurį norite iš mūsų siūlomų maršrutų.

Kodėl verta pirties užsakymą patikėti mums?

Viskas iš vienų rankų visuomet yra ir pigiau, ir patogiau, sutinkate? Patikėkite mums pasirūpinti pirtimi, o patys galėsite mėgautis poilsiu be papildomų rūpesčių. Jums nereikės skirti savo laiko mobilios pirties paieškoms, išvengsite skambučių ieškant laisvų variantų, derinant užsakymo detales, taip pat jums patiems nereikės ir plaukimo dieną kontaktuoti su asmenimis, kurie pristatys pirtį. Tiesiog mėgaukitės plaukimu, gera kompanija, smagiu laiko, o atplaukus į stovyklavietę pirtis jūsų jau lauks.

Kaip užsakyti baidares su pirtimi?

Jei susigundėte užsisakyti baidares su pirtimi, jums tereikia skirti kelias minutes užpildyti užsakymo formai mūsų svetainėje. Suveskite prašomus duomenis, o baidarių nuomos kainų lentelės laukelyje „Klausimai, pageidavimai“ nurodykite, kad baidarių žygio metu pageidaujate pirties.

  • Baidarių nuoma su pirtimi 1
  • Baidarių nuoma su pirtimi 2
  • Baidarių nuoma su pirtimi 3
  • Baidarių nuoma su pirtimi 4
KITI STRAIPSNIAI
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku