BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Baidarių orientacinės varžybos

Apie orientacines varžybas daugelis tikrai yra girdėję – pramoga gana populiari, ypač šiltuoju metų laiku, ir idealiai tinkanti didesnėms pramogautojų grupėms. O ar žinote, kad tokios varžybos gali vykti ir ant vandens? Kalbame apie baidarių orientacines varžybas, kurias siūlome išbandyti ir jūsų kompanijai.

Baidarių orientacinės varžybos – smagu, originalu, azartiška

Orientavimosi sportas toli gražu ne tik pramoga – tai labai geras sprendimas tiek kūno, tiek proto mankštai. Tai yra bene vienas iš geriausių būdų suderinti fizinę ir protinę veiklą. O kaip priedą dar gaunate ir laiką gamtoje, kas mūsų nuotaikai, sveikatai, darbingumui yra nepamainomas elementas.

Orientavimosi užduotys didina pasitikėjimą savimi, kas bus naudinga ne tik varžybų metu, bet – tikime – pravers ir ateity. Į šio sporto privalumų sąrašą būtina įtraukti ir komandinio darbo įgūdžių stiprinimą, gerą fizinį pasirengimą, reakcijos lavinimą bei kitus privalumus.

Plaukimas baidarėmis daugeliui labai patinka ir šiltuoju metų laiku ši pramoga sulaukia tikrai daug simpatijų. Įmonės savo kolektyvams neretai ieško kažko dar įdomesnio, suteikiančio dar daugiau patirčių, todėl dažnai pasirenka orientacines baidarių varžybas. Jei yra poreikis, tokias galime organizuoti ir didesnėms asmenų grupėms.

Baidarių orientacinės varžybos – tai įprasto plaukimo baidarėmis paįvairinimas, leidžiantis mėgautis kur kas platesne įspūdžių ir pojūčių gama. Jūsų laukia irklavimas, grynas oras, varžymosi azartas, adrenalinas, netikėti įvykių posūkiai, staigmena tampančios stotelės ir kiti smagūs netikėtumai viso maršruto ruože.

Tokios varžybos bus puikus žingsnis link darnios, bendromis jėgomis pergalės siekiančios komandos.

Kokį maršrutą galima rinktis baidarių orientacinėms varžyboms?

Orientacinėms varžyboms su baidarėmis galite rinktis 1.1 Būka – Srovė arba 1.2 Kiauna maršrutus.

Kodėl verta rinktis mūsų baidarių orientacines varžybas?

Mūsų komanda su partneriais suorganizuos šaunias komandines varžybas plaukiant baidarėmis. Pagal maršrutą paruošime punktus, kuriuose reikia įvykdyti tam tikras užduotis.

Parengtos užduotys apima orientavimosi aplinkoje, loginių užduočių sprendimo įgūdžius bei fizinį pasirengimą. Komandinės varžybos sustyguotos taip, kad būtų idealiai priderintos prie maršruto ypatumų. Stengiamės parengti kuo įdomesnes, įmantresnes užduotis, kad ne tik smagiai leistumėte laiką, bet ir patirtumėte daug malonių netikėtumų.

Pasibaigus varžyboms suskaičiuojame rezultatus ir apdovanojame diplomais visas dalyvavusias komandas. Nugalėtojų, žinoma, laukia ir simbolinis prizas arba jūsų įmonės skirta atskira dovana laimėtojams.

Mūsų baidarių orientacinės varžybos dovanos puikią nuotaiką ir suteiks progą mėgautis atradimais bei netikėtumais, komandinio darbo vaisiais, sukurti daug smagių prisiminimų.

Kaip užsakyti orientacines baidarių varžybas?

Jei domina tokios netradicinės orientacinės varžybos, susisiekite su mumis užpildydami formą svetainėje ar nurodytais kontaktais. Varžybas organizuojame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Jei yra poreikis, pasirūpinsime ir jūsų nakvyne, atsižvelgdami į asmeninius poreikius.

  • Baidarių orientacinės varžybos 1
  • Baidarių orientacinės varžybos 2
  • Baidarių orientacinės varžybos 3
  • Baidarių orientacinės varžybos 4
  • Baidarių orientacinės varžybos 5
  • Baidarių orientacinės varžybos 6
  • Baidarių orientacinės varžybos 7
  • Baidarių orientacinės varžybos 8
KITI STRAIPSNIAI
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku