BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Ką pasiimti į baidarę?

Ką pasiimti į baidarę, ruošiantis žygiui baidarėmis?

Jeigu plaukimas baidarėmis užtruks 1 – 2 dienas, tada visus daiktus, kuriuos planuojate atsivežti, padalinkite į 2 dalis:

1. Pirma dalis, tai daiktai, kurie bus reikalingi tik plaukimo metu. Juos reikės pasiimti į baidarę. Nepamirškite šių reikalingų daiktų: kepuraitė nuo saulės, apsauginiai akiniai nuo saulės, apsauginis kremas nuo saulės, vanduo, maistas, papildomas apatinių ir viršutinių drabužių komplektas, polietileninis apsiaustas nuo lietaus, maudymosi reikmenys, drėgmei atspari avalynė. Jeigu brendate į vandenį ar maudotės neištirtoje vietoje visada dėvėkite vandeniui atsparią avalynę!

2. Antra dalis, tai daiktai, kurie bus reikalingi tik atplaukus iki stovyklavietės ar kitos nakvynės vietos. Šiuos daiktus prieš plaukimą paliksite apsistojimo vietoje. Pagrindiniai stovyklavymui reikalingi daiktai, kurių nereikėtų pamiršti, tai: palapinės, kilimėliai, miegmaišiai, maistas, maisto gaminimo priemonės, kirvukas, degtukai ir pan. Atsivežkite lauko žaidimams skirtas priemones.

Jeigu baidarių žygis užtruks 3 ar daugiau dienų, tada visus daiktus reikės plukdytis baidare.

Visus vandens ir drėgmės bijančius daiktus, kuriuos plukdysite baidare, sudėkite į hermetiškus – vandeniui atsparius maišus. Jeigu jų neturite, ne bėda, mes tokius nuomojame. Jeigu keliausite 1 – 2 dienas, be antros dalies daiktų, tada baidarėje užteks turėti 1 hermetišką maišą.

Jeigu keliausite su visais daiktais 3 ar daugiau dienų, tada baidarėje reikėtų turėti 2 – 3 hermetiškus maišus.

  • Ką pasiimti į baidarę? 1
KITI STRAIPSNIAI
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus