BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Kaip plaukti baidare?

Kaip plaukti baidare?

Kad kelionė baidare paliktų geriausius įspūdžius, suteiksime kelis patarimus, kaip plaukti baidare:

1. Teisingai paskirstykite daiktų svorį baidarėje - sunkesnius daiktus sudėkite į baidarės galą, lengvesnius į baidarės vidurį arba į baidarės priekį.

2. Teisingai paskirstykite irkluotojų svorį baidarėje. Sunkesnis žmogus, turi sėdėti baidarės gale.

3. Jeigu neturite patyrimo, kaip irkluoti baidarę, tada naudokite irklus, kurių mentys yra vienoje plokštumoje. Irkluokite sinchroniškais judesiais.

4. Pagrindinė taisyklė, kad plaukimas baidarėmis teiktų malonumą – nepavarkite! Plaukiant baidarėmis, irkluokite tokiu tempu, kad nejaustumėte nuovargio. Periodiškai darykite trumpas pertraukėles – leiskitės pasroviui ar plūduriuokite.

5. Jeigu keliaujate kelias dienas su visais baidarių žygiui reikalingais daiktais (palapinėmis, miegmaišiais, kilimėliais, rūbais, maistu, katiliukais ir pan.), planuokite trumpesnes kiekvienos dienos plaukimo atkarpas. Atminkite, kad kiekvieną dieną reikės supakuoti visą stovyklavietės mantą, sukrauti ją į baidares, o atplaukus į sekančią nakvynės vietą vėl reikės viską išpakuoti ir įsirengti stovyklavietę. Dėl to palikite daugiau laiko stovyklavymui, kuris taip pat yra įdomi žygio baidarėmis dalis.

Rekomenduojami vidutiniai 1 dienos plaukimo atstumai, plaukiant 1 dieną – 15 – 25 km, plaukiant 2 ir daugiau dienų – 10 – 20 km.

  • Kaip plaukti baidare? 1
  • Kaip plaukti baidare? 2
KITI STRAIPSNIAI
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku