BAIDARIŲ NUOMOS KAINA
KAINOS >>

Kaip užsakyti baidares?

Žygiai baidarėmis tai turiningas ir smagus laikas, bendravimo galimybė, šioks toks fizinių jėgų išbandymas, geras gryno oro gurkšnis, įstabūs lietuviškos gamtos vaizdai, komandos formavimo ir stiprinimo priemonė. Jei norite išbandyti plaukimą baidarėmis pirmą kartą arba leistis į kasmetinį savo žygį, siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį, dėmesingumą bei profesionalumą.

Kaip išsirinkti maršrutą?

Jei domina plaukimas baidarėmis, pirmiausia turite nuspręsti, kur norite plaukti, kiek dienų ir pagal tai pasirinkti maršrutą. Mūsų svetainėje rinktis labai patogu, kadangi yra aprašyti visi siūlomi maršrutai. Todėl galite peržiūrėti juos visus arba tik tuos, kurie jau žinote, kad jus domina.

Aprašymuose matysite, koks maršruto ilgis kilometrais, kokią dalį kilometrais ir procentais sudaro upės ir ežerai konkrečiame maršrute. Prie aprašymų pateikti žemėlapiai, pažymėti pradžios ir pabaigos taškai, pakeliui įsikūrę gyvenvietės, stovyklavietės, vietos apsipirkti, jei būtų toks poreikis, ir pan. Taip pat pateiktos maršrutą iliustruojančios nuotraukos ir išsamus aprašymas. Turėdami tokį pluoštą informacijos tikrai nesunkiai nuspręsite, kuris maršrutas labiausiai tiks jums. Pasirinkę keliaukite prie kito žingsnio – baidarių užsakymo.

Kaip užsakyti baidares?

Jums patinkančio maršruto puslapyje yra laukelis KAINOS. Atsidariusiame lange įveskite planuojamą plaukimo baidarėmis datą, taip pat inventorių, kuris bus jums reikalingas – pažymėkite konkrečius daiktus ir jų kiekį. Puslapio apačioje matysite, kokias nuolaidas taikome. Jei kažkuri tinka jums, pažymėkite. Sistema apskaičiuos, kokia galutinė baidarių, inventoriaus nuomos ir transportavimo paslaugos kaina.

Jei norite baidares išsinuomoti pigiau, tai verta plaukimą planuoti darbo dienomis.

Jei plaukimo baidarėmis metu norite ir sustoti nakvynei sodyboje ar stovyklavietėje, taip pat galbūt po plaukimo dienos norite pasilepinti kubilo malonumais ar atsipalaiduoti pirtyje, o galbūt pasirūpinti kokybišku ir labai gardžiu maistu savo bendražygių kompanijai ar užsakyti baidarių orientacines varžybas, tai kainų lentelės laukelyje „Klausimai, pageidavimai“ būtinai tai paminėkite.

Kai gausime jūsų baidarių nuomos užsakymą, susisieksime nurodytais kontaktais ir suderinsime užsakymo smulkmenas. E. paštu atsiųsime galutinį užsakymo variantą. Jei viskas tiks, lauksime jūsų avansinio mokėjimo ir, jį gavę, patvirtinsime baidarių rezervaciją, nurodytas datas, nakvynės vietas ir kitas detales.

Likus 5 dienoms iki numatyto jūsų plaukimo suderinsime ir patvirtinsime galutinį užsakomų baidarių skaičių, jūsų atvykimo vietą ir tikslų laiką. Išrašysime baidarių nuomą patvirtinančius dokumentus.

Jei dvejojate dėl maršruto pasirinkimo, nežinote, koks inventorius gali praversti, ar turite kitų su baidarių nuoma, maršrutais bei papildomomis paslaugomis susijusių klausimų, laukiame jūsų skambučio telefono numeriu +370 652 95759

  • Kaip užsakyti baidares? 1
KITI STRAIPSNIAI
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku